trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kačerov | 15:04 | |
U Labutě | 15:05 | |
Nemocnice Krč | 15:07 | |
Zálesí | 15:08 | |
Sulická | 15:09 | |
Novodvorská | 15:11 | |
Sídliště Novodvorská | 15:12 | |
Jílovská | 15:14 | |
Vrbova | 15:16 | |
Ve Studeném | 15:17 | |
Branické náměstí | 15:19 | |
U Staré pošty | 15:20 | |
Přístaviště | 15:21 | |
Lihovar | 15:25 | |
Smíchovské nádraží | 16:00 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost