trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Smíchovské nádraží | 11:17 | |
Lihovar | 11:19 | |
Přístaviště | 11:23 | |
U Staré pošty | 11:24 | |
Branické náměstí | 11:25 | |
Ve Studeném | 11:27 | |
Jílovská | 11:29 | |
Sídliště Novodvorská | 11:31 | |
Novodvorská | 11:33 | |
Sulická | 11:34 | |
Zálesí | 11:36 | |
Nemocnice Krč | 11:37 | |
U Labutě | 11:38 | |
Kačerov | 11:47 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost