trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Skalka | 05:11 | |
Donatellova | 05:12 | |
Limuzská | 05:14 | |
Sídliště Malešice | 05:15 | |
Malešické náměstí | 05:17 | |
Pod Táborem | 05:19 | |
Spojovací | 05:21 | |
Balkán | 05:22 | |
K Žižkovu | 05:23 | |
Nádraží Libeň | 05:25 | |
Vysočanská | 05:27 | |
Nad Jetelkou | 05:29 | |
Prosek | 05:31 | |
Nový Prosek | 05:32 | |
Letňanská | 05:33 | |
Letňany | 05:35 | |
Výstaviště Letňany | 05:36 | |
Boletická | 05:37 | |
Rychnovská | 05:38 | |
Staré Letňany | 05:39 | |
Avia Letňany | 05:42 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost