trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Skalka | 15:18 | |
Donatellova | 15:19 | |
Limuzská | 15:21 | |
Sídliště Malešice | 15:22 | |
Malešické náměstí | 15:24 | |
Pod Táborem | 15:26 | |
Spojovací | 15:28 | |
Balkán | 15:29 | |
K Žižkovu | 15:31 | |
Nádraží Libeň | 15:33 | |
Vysočanská | 15:35 | |
Nad Jetelkou | 15:37 | |
Prosek | 15:39 | |
Nový Prosek | 15:40 | |
Letňanská | 15:41 | |
Letňany | 15:43 | |
Výstaviště Letňany | 15:44 | |
Boletická | 15:45 | |
Rychnovská | 15:46 | |
Staré Letňany | 15:47 | |
Avia Letňany | 15:48 | |
Krausova | 15:58 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost