trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Skalka | 13:48 | |
Donatellova | 13:49 | |
Limuzská | 13:51 | |
Sídliště Malešice | 13:52 | |
Malešické náměstí | 13:54 | |
Pod Táborem | 13:56 | |
Spojovací | 13:58 | |
Balkán | 13:59 | |
K Žižkovu | 14:01 | |
Nádraží Libeň | 14:03 | |
Vysočanská | 14:05 | |
Nad Jetelkou | 14:07 | |
Prosek | 14:09 | |
Nový Prosek | 14:10 | |
Letňanská | 14:11 | |
Letňany | 14:13 | |
Výstaviště Letňany | 14:14 | |
Boletická | 14:15 | |
Rychnovská | 14:16 | |
Staré Letňany | 14:17 | |
Avia Letňany | 14:18 | |
Krausova | 14:28 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost