trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Skalka | 10:48 | |
Donatellova | 10:49 | |
Limuzská | 10:51 | |
Sídliště Malešice | 10:52 | |
Malešické náměstí | 10:54 | |
Pod Táborem | 10:56 | |
Spojovací | 10:58 | |
Balkán | 10:59 | |
K Žižkovu | 11:01 | |
Nádraží Libeň | 11:03 | |
Vysočanská | 11:05 | |
Nad Jetelkou | 11:07 | |
Prosek | 11:09 | |
Nový Prosek | 11:10 | |
Letňanská | 11:11 | |
Letňany | 11:13 | |
Výstaviště Letňany | 11:14 | |
Boletická | 11:15 | |
Rychnovská | 11:16 | |
Staré Letňany | 11:17 | |
Avia Letňany | 11:18 | |
Krausova | 11:28 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost