trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Krausova | 17:14 | |
Avia Letňany | 17:15 | |
Staré Letňany | 17:16 | |
Rychnovská | 17:17 | |
Boletická | 17:18 | |
Výstaviště Letňany | 17:19 | |
Letňany | 17:20 | |
Letňanská | 17:22 | |
Nový Prosek | 17:23 | |
Prosek | 17:24 | |
Nad Jetelkou | 17:26 | |
Vysočanská | 17:29 | |
Nádraží Libeň | 17:32 | |
K Žižkovu | 17:33 | |
Balkán | 17:35 | |
Spojovací | 17:36 | |
Pod Táborem | 17:38 | |
Malešické náměstí | 17:40 | |
Sídliště Malešice | 17:41 | |
Limuzská | 17:43 | |
Donatellova | 17:45 | |
Skalka | 18:30 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost