trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Skalka | 13:33 | |
Donatellova | 13:34 | |
Limuzská | 13:36 | |
Sídliště Malešice | 13:37 | |
Malešické náměstí | 13:39 | |
Pod Táborem | 13:41 | |
Spojovací | 13:43 | |
Balkán | 13:44 | |
K Žižkovu | 13:46 | |
Nádraží Libeň | 13:48 | |
Vysočanská | 13:50 | |
Nad Jetelkou | 13:52 | |
Prosek | 13:54 | |
Nový Prosek | 13:55 | |
Letňanská | 13:56 | |
Letňany | 13:58 | |
Výstaviště Letňany | 13:59 | |
Boletická | 14:00 | |
Rychnovská | 14:01 | |
Staré Letňany | 14:02 | |
Avia Letňany | 14:12 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost