trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Avia Letňany | 06:45 | |
Staré Letňany | 06:46 | |
Rychnovská | 06:47 | |
Boletická | 06:48 | |
Výstaviště Letňany | 06:49 | |
Letňany | 06:50 | |
Letňanská | 06:52 | |
Nový Prosek | 06:53 | |
Prosek | 06:54 | |
Nad Jetelkou | 06:55 | |
Vysočanská | 06:58 | |
Nádraží Libeň | 07:01 | |
K Žižkovu | 07:02 | |
Balkán | 07:04 | |
Spojovací | 07:05 | |
Pod Táborem | 07:07 | |
Malešické náměstí | 07:09 | |
Sídliště Malešice | 07:10 | |
Limuzská | 07:12 | |
Donatellova | 07:14 | |
Skalka | 07:28 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost