trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Skalka | 18:18 | |
Donatellova | 18:19 | |
Limuzská | 18:21 | |
Sídliště Malešice | 18:22 | |
Malešické náměstí | 18:24 | |
Pod Táborem | 18:26 | |
Spojovací | 18:28 | |
Balkán | 18:29 | |
K Žižkovu | 18:31 | |
Nádraží Libeň | 18:33 | |
Vysočanská | 18:35 | |
Nad Jetelkou | 18:37 | |
Prosek | 18:39 | |
Nový Prosek | 18:40 | |
Letňanská | 18:41 | |
Letňany | 18:43 | |
Výstaviště Letňany | 18:44 | |
Boletická | 18:45 | |
Rychnovská | 18:46 | |
Staré Letňany | 18:47 | |
Avia Letňany | 18:48 | |
Krausova | 18:58 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost