trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Skalka | 14:48 | |
Donatellova | 14:49 | |
Limuzská | 14:51 | |
Sídliště Malešice | 14:52 | |
Malešické náměstí | 14:54 | |
Pod Táborem | 14:56 | |
Spojovací | 14:58 | |
Balkán | 14:59 | |
K Žižkovu | 15:01 | |
Nádraží Libeň | 15:03 | |
Vysočanská | 15:05 | |
Nad Jetelkou | 15:07 | |
Prosek | 15:09 | |
Nový Prosek | 15:10 | |
Letňanská | 15:11 | |
Letňany | 15:13 | |
Výstaviště Letňany | 15:14 | |
Boletická | 15:15 | |
Rychnovská | 15:16 | |
Staré Letňany | 15:17 | |
Avia Letňany | 15:18 | |
Krausova | 15:28 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost