trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Avia Letňany | 15:00 | |
Staré Letňany | 15:01 | |
Rychnovská | 15:02 | |
Boletická | 15:03 | |
Výstaviště Letňany | 15:04 | |
Letňany | 15:05 | |
Letňanská | 15:07 | |
Nový Prosek | 15:08 | |
Prosek | 15:09 | |
Nad Jetelkou | 15:11 | |
Vysočanská | 15:14 | |
Nádraží Libeň | 15:17 | |
K Žižkovu | 15:18 | |
Balkán | 15:20 | |
Spojovací | 15:21 | |
Pod Táborem | 15:23 | |
Malešické náměstí | 15:25 | |
Sídliště Malešice | 15:26 | |
Limuzská | 15:28 | |
Donatellova | 15:30 | |
Skalka | 15:45 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost