trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Skalka | 11:18 | |
Donatellova | 11:19 | |
Limuzská | 11:21 | |
Sídliště Malešice | 11:22 | |
Malešické náměstí | 11:24 | |
Pod Táborem | 11:26 | |
Spojovací | 11:28 | |
Balkán | 11:29 | |
K Žižkovu | 11:31 | |
Nádraží Libeň | 11:33 | |
Vysočanská | 11:35 | |
Nad Jetelkou | 11:37 | |
Prosek | 11:39 | |
Nový Prosek | 11:40 | |
Letňanská | 11:41 | |
Letňany | 11:43 | |
Výstaviště Letňany | 11:44 | |
Boletická | 11:45 | |
Rychnovská | 11:46 | |
Staré Letňany | 11:47 | |
Avia Letňany | 11:48 | |
Krausova | 11:58 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost