trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Šeberák | 19:43 | |
Kunratice | 19:44 | |
Kunratická škola | 19:45 | |
U Tří svatých | 19:46 | |
Zelené domky | 19:48 | |
Ústavy Akademie věd | 19:49 | |
V Lískách | 19:50 | |
IKEM | 19:51 | |
Ústav mateřství | 19:52 | |
Klárův ústav | 19:53 | |
Nemocnice Krč | 19:54 | |
U Labutě | 19:55 | |
Lísek | 19:57 | |
Poliklinika Budějovická | 19:59 | |
Antala Staška | 20:00 | |
Ryšánka | 20:01 | |
Na Strži | 20:03 | |
Krčský hřbitov | 20:04 | |
Sídliště Pankrác | 20:05 | |
Sídliště Pankrác | 20:06 | |
Pankrác | 20:08 | |
Pražského povstání | 20:11 | |
Palouček | 20:12 | |
Nuselská radnice | 20:13 | |
Náměstí Bratří Synků | 20:14 | |
Nádraží Vršovice | 20:20 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost