trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
U Labutě | 04:38 | |
Nemocnice Krč | 04:40 | |
Klárův ústav | 04:41 | |
Ústav mateřství | 04:42 | |
IKEM | 04:43 | |
Zelené domky | 04:44 | |
U Tří svatých | 04:46 | |
Kunratická škola | 04:47 | |
Kunratice | 04:48 | |
Šeberák | 04:52 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost