trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Šeberák | 17:58 | |
Kunratice | 17:59 | |
Kunratická škola | 18:00 | |
U Tří svatých | 18:01 | |
Zelené domky | 18:03 | |
Ústavy Akademie věd | 18:04 | |
V Lískách | 18:05 | |
IKEM | 18:06 | |
Ústav mateřství | 18:07 | |
Klárův ústav | 18:08 | |
Nemocnice Krč | 18:09 | |
U Labutě | 18:10 | |
Lísek | 18:12 | |
Poliklinika Budějovická | 18:14 | |
Antala Staška | 18:15 | |
Ryšánka | 18:16 | |
Na Strži | 18:18 | |
Krčský hřbitov | 18:19 | |
Sídliště Pankrác | 18:20 | |
Sídliště Pankrác | 18:21 | |
Pankrác | 18:23 | |
Pražského povstání | 18:26 | |
Palouček | 18:27 | |
Nuselská radnice | 18:28 | |
Náměstí Bratří Synků | 18:29 | |
Nádraží Vršovice | 18:35 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost