trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Terminál 1 | 23:31 | |
Terminál 2 | 23:32 | |
Schengenská | 23:33 | |
U Hangáru | 23:34 | |
Na Padesátníku | 23:36 | |
Terminál 3 | 23:37 | |
K Letišti | 23:38 | |
Obchodní centrum Šestka | 23:39 | |
Dlouhá míle | 23:42 | |
Ciolkovského | 23:43 | |
Sídliště Na Dědině | 23:44 | |
Vlastina | 23:45 | |
Divoká Šárka | 23:46 | |
Litovický potok | 23:48 | |
Libocká | 23:49 | |
Sídliště Petřiny | 23:52 | |
Petřiny | 23:53 | |
Větrník | 23:54 | |
Nad Markétou | 23:56 | |
Vypich | 23:57 | |
Vypich | 23:58 | |
Štefkova | 23:59 | |
U Ladronky | 24:00 | |
Rozýnova | 24:01 | |
Televizní věž | 24:02 | |
Diskařská | 24:03 | |
Stadion Strahov | 24:04 | |
Hybšmanka | 24:05 | |
Podbělohorská | 24:06 | |
Nad Klamovkou | 24:07 | |
Klamovka | 24:08 | |
Anděl | 24:13 | |
Na Knížecí | 24:32 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost