trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Knížecí | 22:25 | |
Anděl | 22:27 | |
Klamovka | 22:30 | |
Nad Klamovkou | 22:31 | |
Pod Lipkami | 22:32 | |
Podbělohorská | 22:33 | |
Hybšmanka | 22:34 | |
Stadion Strahov | 22:36 | |
Diskařská | 22:37 | |
Televizní věž | 22:38 | |
Rozýnova | 22:39 | |
U Ladronky | 22:40 | |
Štefkova | 22:41 | |
Vypich | 22:43 | |
Vypich | 22:44 | |
Nad Markétou | 22:45 | |
Koleje Větrník | 22:46 | |
Větrník | 22:47 | |
Petřiny | 22:48 | |
Sídliště Petřiny | 22:49 | |
Libocká | 22:51 | |
Litovický potok | 22:52 | |
Divoká Šárka | 22:56 | |
Vlastina | 22:58 | |
Sídliště Na Dědině | 22:59 | |
Ciolkovského | 23:00 | |
Dlouhá míle | 23:01 | |
Obchodní centrum Šestka | 23:03 | |
K Letišti | 23:05 | |
Terminál 3 | 23:06 | |
Na Padesátníku | 23:07 | |
U Hangáru | 23:09 | |
Terminál 1 | 23:11 | |
Terminál 2 | 23:12 | |
Letiště | 23:27 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost