trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 08:39 | |
Stodůlky | 08:41 | |
Luka | 08:43 | |
Lužiny | 08:45 | |
Hůrka | 08:46 | |
Nové Butovice | 08:48 | |
Jinonice | 08:50 | |
Radlická | 08:52 | |
Smíchovské nádraží | 08:54 | |
Anděl | 08:56 | |
Karlovo náměstí | 08:58 | |
Národní třída | 09:00 | |
Můstek - B | 09:01 | |
Náměstí Republiky | 09:02 | |
Florenc - B | 09:04 | |
Křižíkova | 09:05 | |
Invalidovna | 09:07 | |
Palmovka | 09:09 | |
Českomoravská | 09:11 | |
Vysočanská | 09:13 | |
Kolbenova | 09:14 | |
Hloubětín | 09:16 | |
Rajská zahrada | 09:19 | |
Černý Most | 09:22 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost