trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Terminál 1 | 08:17 | |
Terminál 2 | 08:18 | |
Schengenská | 08:19 | |
U Hangáru | 08:21 | |
Na Padesátníku | 08:23 | |
Terminál 3 | 08:24 | |
K Letišti | 08:25 | |
Obchodní centrum Šestka | 08:26 | |
Dlouhá míle | 08:29 | |
Ciolkovského | 08:30 | |
Sídliště Na Dědině | 08:31 | |
Vlastina | 08:32 | |
Divoká Šárka | 08:34 | |
Litovický potok | 08:36 | |
Libocká | 08:37 | |
Sídliště Petřiny | 08:40 | |
Petřiny | 08:41 | |
Větrník | 08:42 | |
Nad Markétou | 08:44 | |
Vypich | 08:45 | |
Vypich | 08:46 | |
Štefkova | 08:47 | |
U Ladronky | 08:48 | |
Rozýnova | 08:49 | |
Televizní věž | 08:50 | |
Diskařská | 08:51 | |
Stadion Strahov | 08:53 | |
Hybšmanka | 08:54 | |
Podbělohorská | 08:55 | |
Nad Klamovkou | 08:56 | |
Klamovka | 08:57 | |
Anděl | 09:02 | |
Na Knížecí | 09:21 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost