trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Knížecí | 08:44 | |
Anděl | 08:46 | |
Klamovka | 08:49 | |
Nad Klamovkou | 08:50 | |
Pod Lipkami | 08:51 | |
Podbělohorská | 08:53 | |
Hybšmanka | 08:54 | |
Stadion Strahov | 08:56 | |
Diskařská | 08:57 | |
Televizní věž | 08:58 | |
Rozýnova | 08:59 | |
U Ladronky | 09:00 | |
Štefkova | 09:01 | |
Vypich | 09:03 | |
Vypich | 09:04 | |
Nad Markétou | 09:05 | |
Koleje Větrník | 09:06 | |
Větrník | 09:07 | |
Petřiny | 09:08 | |
Sídliště Petřiny | 09:09 | |
Libocká | 09:12 | |
Litovický potok | 09:13 | |
Divoká Šárka | 09:15 | |
Vlastina | 09:17 | |
Sídliště Na Dědině | 09:18 | |
Ciolkovského | 09:19 | |
Dlouhá míle | 09:20 | |
Obchodní centrum Šestka | 09:51 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost