trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Knížecí | 18:36 | |
Anděl | 18:38 | |
Klamovka | 18:41 | |
Nad Klamovkou | 18:42 | |
Pod Lipkami | 18:43 | |
Podbělohorská | 18:45 | |
Hybšmanka | 18:46 | |
Stadion Strahov | 18:48 | |
Diskařská | 18:49 | |
Televizní věž | 18:50 | |
Rozýnova | 18:51 | |
U Ladronky | 18:52 | |
Štefkova | 18:53 | |
Vypich | 18:55 | |
Vypich | 18:56 | |
Nad Markétou | 18:57 | |
Koleje Větrník | 18:58 | |
Větrník | 18:59 | |
Petřiny | 19:00 | |
Sídliště Petřiny | 19:01 | |
Libocká | 19:04 | |
Litovický potok | 19:05 | |
Divoká Šárka | 19:07 | |
Vlastina | 19:09 | |
Sídliště Na Dědině | 19:10 | |
Ciolkovského | 19:11 | |
Dlouhá míle | 19:12 | |
Obchodní centrum Šestka | 19:14 | |
K Letišti | 19:16 | |
Terminál 3 | 19:17 | |
Na Padesátníku | 19:18 | |
U Hangáru | 19:20 | |
Terminál 1 | 19:22 | |
Terminál 2 | 19:23 | |
Letiště | 19:54 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost