jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
189
Kačerov - Sídliště Lhotka
trasa
zastávka
čas
Kačerov
08:56
vystoupit »
Nemocnice Krč
08:59
vystoupit »
Zálesí
09:01
vystoupit »
Sídliště Krč
09:02
vystoupit »
Tempo
09:03
vystoupit »
Nové dvory
09:04
vystoupit »
Cílkova
09:05
vystoupit »
Lhotecký les
09:06
vystoupit »
Sídliště Lhotka
09:23
vystoupit »
Dopravce:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.