jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
215
Kačerov - Sídliště Libuš
trasa
zastávka
čas
Kačerov
04:56
vystoupit »
Nemocnice Krč
04:58
vystoupit »
Zálesí
05:00
vystoupit »
Sídliště Krč
05:01
vystoupit »
Tempo
05:02
vystoupit »
Nové dvory
05:03
vystoupit »
Přírodní
05:04
vystoupit »
Pavlíkova
05:05
vystoupit »
Sídliště Libuš
05:14
vystoupit »
Dopravce:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.