jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
215
Sídliště Libuš - Kačerov
trasa
zastávka
čas
Sídliště Libuš
05:56
vystoupit »
Pavlíkova
05:57
vystoupit »
Přírodní
05:58
vystoupit »
Chýnovská
05:59
vystoupit »
Tempo
06:01
vystoupit »
Sídliště Krč
06:02
vystoupit »
Zálesí
06:03
vystoupit »
Nemocnice Krč
06:04
vystoupit »
Kačerov
06:08
vystoupit »
Dopravce:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.