jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
215
Sídliště Libuš - Kačerov
trasa
zastávka
čas
Sídliště Libuš
19:15
vystoupit »
Pavlíkova
19:16
vystoupit »
Přírodní
19:17
vystoupit »
Chýnovská
19:18
vystoupit »
Tempo
19:20
vystoupit »
Sídliště Krč
19:21
vystoupit »
Zálesí
19:22
vystoupit »
Nemocnice Krč
19:24
vystoupit »
Kačerov
19:28
vystoupit »
Dopravce:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.