jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
189
Kačerov - Sídliště Lhotka
trasa
zastávka
čas
Kačerov
13:48
vystoupit »
Nemocnice Krč
13:51
vystoupit »
Zálesí
13:53
vystoupit »
Sídliště Krč
13:54
vystoupit »
Tempo
13:55
vystoupit »
Nové dvory
13:56
vystoupit »
Cílkova
13:57
vystoupit »
Lhotecký les
13:58
vystoupit »
Sídliště Lhotka
14:03
vystoupit »
Dopravce:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.