jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
215
Kačerov - Sídliště Libuš
trasa
zastávka
čas
Kačerov
11:42
vystoupit »
Nemocnice Krč
11:45
vystoupit »
Zálesí
11:47
vystoupit »
Sídliště Krč
11:48
vystoupit »
Tempo
11:49
vystoupit »
Nové dvory
11:50
vystoupit »
Přírodní
11:51
vystoupit »
Pavlíkova
11:52
vystoupit »
Sídliště Libuš
11:58
vystoupit »
Dopravce:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.