jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
189
Kačerov - Sídliště Lhotka
trasa
zastávka
čas
Kačerov
10:56
vystoupit »
Nemocnice Krč
10:59
vystoupit »
Zálesí
11:01
vystoupit »
Sídliště Krč
11:02
vystoupit »
Tempo
11:03
vystoupit »
Nové dvory
11:04
vystoupit »
Cílkova
11:05
vystoupit »
Lhotecký les
11:06
vystoupit »
Sídliště Lhotka
11:18
vystoupit »
Dopravce:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.