trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Želivského | 13:02 | |
Pod Třebešínem | 13:03 | |
Na Palouku | 13:04 | |
Hostýnská | 13:05 | |
Plaňanská | 13:06 | |
Sídliště Malešice | 13:07 | |
Limuzská | 13:09 | |
Dobročovická | 13:12 | |
Strašnická | 13:14 | |
Na Hroudě | 13:15 | |
Nádraží Strašnice | 13:16 | |
Korytná | 13:17 | |
Želivecká | 13:19 | |
Jesenická | 13:20 | |
V Korytech | 13:21 | |
Pod Vinicí | 13:22 | |
Záběhlice | 13:23 | |
Bohdalecká | 13:24 | |
Chodovská | 13:26 | |
Plynárna Michle | 13:27 | |
Michelská | 13:28 | |
Pod Jezerkou | 13:29 | |
Kloboučnická | 13:30 | |
Jezerka | 13:32 | |
Sdružení | 13:33 | |
Pankrác | 13:35 | |
Sídliště Pankrác | 13:37 | |
Kavčí hory | 13:45 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost