trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Želivského | 08:51 | |
Pod Třebešínem | 08:52 | |
Na Palouku | 08:53 | |
Hostýnská | 08:54 | |
Plaňanská | 08:55 | |
Sídliště Malešice | 08:56 | |
Limuzská | 08:58 | |
Dobročovická | 09:01 | |
Strašnická | 09:03 | |
Na Hroudě | 09:04 | |
Nádraží Strašnice | 09:05 | |
Korytná | 09:06 | |
Želivecká | 09:08 | |
Jesenická | 09:09 | |
V Korytech | 09:10 | |
Pod Vinicí | 09:11 | |
Záběhlice | 09:12 | |
Bohdalecká | 09:13 | |
Chodovská | 09:15 | |
Plynárna Michle | 09:16 | |
Michelská | 09:17 | |
Pod Jezerkou | 09:18 | |
Kloboučnická | 09:19 | |
Jezerka | 09:21 | |
Sdružení | 09:22 | |
Pankrác | 09:24 | |
Sídliště Pankrác | 09:26 | |
Kavčí hory | 09:36 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost