trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Velká Ohrada | 12:07 | |
Červeňanského | 12:08 | |
Píškova | 12:09 | |
Archeologická | 12:10 | |
Ovčí hájek | 12:11 | |
Nové Butovice | 12:13 | |
Nové Butovice | 12:14 | |
Nušlova | 12:15 | |
Šafránkova | 12:17 | |
Motol | 12:20 | |
Nemocnice Motol | 12:22 | |
Šafránecká | 12:23 | |
Vypich | 12:39 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost