trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kukulova | 05:10 | |
Šafránecká | 05:11 | |
Nemocnice Motol | 05:12 | |
Motol | 05:14 | |
Šafránkova | 05:17 | |
Nušlova | 05:18 | |
Nové Butovice | 05:21 | |
Ovčí hájek | 05:23 | |
Archeologická | 05:24 | |
Píškova | 05:25 | |
Červeňanského | 05:26 | |
Ohradské náměstí | 05:27 | |
Velká Ohrada | 05:38 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost