trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Velká Ohrada | 18:07 | |
Červeňanského | 18:08 | |
Píškova | 18:09 | |
Archeologická | 18:10 | |
Ovčí hájek | 18:11 | |
Nové Butovice | 18:13 | |
Nové Butovice | 18:14 | |
Nušlova | 18:15 | |
Šafránkova | 18:17 | |
Motol | 18:20 | |
Nemocnice Motol | 18:22 | |
Šafránecká | 18:23 | |
Vypich | 18:54 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost