trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Velká Ohrada | 15:37 | |
Červeňanského | 15:38 | |
Píškova | 15:39 | |
Archeologická | 15:40 | |
Ovčí hájek | 15:41 | |
Nové Butovice | 15:43 | |
Nové Butovice | 15:44 | |
Nušlova | 15:45 | |
Šafránkova | 15:47 | |
Motol | 15:50 | |
Nemocnice Motol | 15:52 | |
Šafránecká | 15:53 | |
Vypich | 16:09 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost