trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kukulova | 08:50 | |
Šafránecká | 08:51 | |
Nemocnice Motol | 08:52 | |
Motol | 08:54 | |
Šafránkova | 08:57 | |
Nušlova | 08:58 | |
Nové Butovice | 09:01 | |
Ovčí hájek | 09:03 | |
Archeologická | 09:04 | |
Píškova | 09:05 | |
Červeňanského | 09:06 | |
Ohradské náměstí | 09:07 | |
Velká Ohrada | 09:17 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost