trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kukulova | 13:28 | |
Šafránecká | 13:29 | |
Nemocnice Motol | 13:30 | |
Motol | 13:32 | |
Šafránkova | 13:35 | |
Nušlova | 13:36 | |
Nové Butovice | 13:39 | |
Ovčí hájek | 13:41 | |
Archeologická | 13:42 | |
Píškova | 13:43 | |
Červeňanského | 13:44 | |
Ohradské náměstí | 13:45 | |
Velká Ohrada | 13:51 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost