trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Černý Most | 14:32 | |
Rajská zahrada | 14:33 | |
Hloubětín | 14:35 | |
Kolbenova | 14:37 | |
Vysočanská | 14:39 | |
Českomoravská | 14:41 | |
Palmovka | 14:43 | |
Invalidovna | 14:45 | |
Křižíkova | 14:46 | |
Florenc - B | 14:48 | |
Náměstí Republiky | 14:49 | |
Můstek - B | 14:51 | |
Národní třída | 14:52 | |
Karlovo náměstí | 14:54 | |
Anděl | 14:56 | |
Smíchovské nádraží | 14:58 | |
Radlická | 15:00 | |
Jinonice | 15:02 | |
Nové Butovice | 15:04 | |
Hůrka | 15:06 | |
Lužiny | 15:08 | |
Luka | 15:09 | |
Stodůlky | 15:11 | |
Zličín | 15:13 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost