trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Háje | 15:38 | |
Horčičkova | 15:39 | |
Jakobiho | 15:42 | |
Sídliště Petrovice | 15:43 | |
Janovská | 15:45 | |
Na Křečku | 15:46 | |
Nádraží Horní Měcholupy | 15:47 | |
Boloňská | 15:48 | |
Řepčická | 15:50 | |
Gercenova | 15:51 | |
Nádraží Hostivař | 15:53 | |
Sklářská | 15:54 | |
Kablo | 15:55 | |
Barvy a laky | 15:55 | |
Radiová | 15:56 | |
Zamenhofova | 15:59 | |
Spalovna Malešice | 16:00 | |
Perlit | 16:01 | |
Za Horou | 16:03 | |
Kolonie | 16:04 | |
Pod Táborem | 16:06 | |
Spojovací | 16:08 | |
Balkán | 16:09 | |
K Žižkovu | 16:11 | |
Nádraží Libeň | 16:13 | |
Vysočanská | 16:15 | |
Nad Jetelkou | 16:17 | |
Prosek | 16:19 | |
Sídliště Prosek | 16:20 | |
Střížkov | 16:21 | |
Třebenická | 16:23 | |
Sídliště Ďáblice | 16:24 | |
Šimůnkova | 16:26 | |
Bojasova | 16:27 | |
Vozovna Kobylisy | 16:28 | |
Vozovna Kobylisy | 16:58 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost