trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Háje | 17:38 | |
Horčičkova | 17:39 | |
Jakobiho | 17:42 | |
Sídliště Petrovice | 17:43 | |
Janovská | 17:45 | |
Na Křečku | 17:46 | |
Nádraží Horní Měcholupy | 17:47 | |
Boloňská | 17:48 | |
Řepčická | 17:50 | |
Gercenova | 17:51 | |
Nádraží Hostivař | 17:53 | |
Sklářská | 17:54 | |
Kablo | 17:55 | |
Barvy a laky | 17:55 | |
Radiová | 17:56 | |
Zamenhofova | 17:59 | |
Spalovna Malešice | 18:00 | |
Perlit | 18:01 | |
Za Horou | 18:03 | |
Kolonie | 18:04 | |
Pod Táborem | 18:06 | |
Spojovací | 18:08 | |
Balkán | 18:09 | |
K Žižkovu | 18:11 | |
Nádraží Libeň | 18:13 | |
Vysočanská | 18:15 | |
Nad Jetelkou | 18:17 | |
Prosek | 18:19 | |
Sídliště Prosek | 18:20 | |
Střížkov | 18:21 | |
Třebenická | 18:23 | |
Sídliště Ďáblice | 18:24 | |
Šimůnkova | 18:26 | |
Bojasova | 18:27 | |
Vozovna Kobylisy | 18:28 | |
Vozovna Kobylisy | 18:58 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost