trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Háje | 10:14 | |
Horčičkova | 10:15 | |
Jakobiho | 10:18 | |
Sídliště Petrovice | 10:19 | |
Janovská | 10:21 | |
Na Křečku | 10:22 | |
Nádraží Horní Měcholupy | 10:23 | |
Boloňská | 10:24 | |
Řepčická | 10:26 | |
Gercenova | 10:27 | |
Nádraží Hostivař | 10:29 | |
Sklářská | 10:30 | |
Kablo | 10:31 | |
Barvy a laky | 10:31 | |
Radiová | 10:32 | |
Zamenhofova | 10:35 | |
Spalovna Malešice | 10:36 | |
Perlit | 10:37 | |
Za Horou | 10:39 | |
Kolonie | 10:40 | |
Pod Táborem | 10:42 | |
Spojovací | 10:44 | |
Balkán | 10:45 | |
K Žižkovu | 10:47 | |
Nádraží Libeň | 10:49 | |
Vysočanská | 10:51 | |
Nad Jetelkou | 10:53 | |
Prosek | 10:55 | |
Sídliště Prosek | 10:56 | |
Střížkov | 10:57 | |
Třebenická | 10:59 | |
Sídliště Ďáblice | 11:00 | |
Šimůnkova | 11:02 | |
Bojasova | 11:03 | |
Vozovna Kobylisy | 11:04 | |
Vozovna Kobylisy | 11:33 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost