trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Háje | 07:54 | |
Horčičkova | 07:55 | |
Jakobiho | 07:58 | |
Sídliště Petrovice | 07:59 | |
Janovská | 08:00 | |
Na Křečku | 08:01 | |
Nádraží Horní Měcholupy | 08:02 | |
Boloňská | 08:03 | |
Řepčická | 08:05 | |
Gercenova | 08:06 | |
Nádraží Hostivař | 08:08 | |
Sklářská | 08:09 | |
Kablo | 08:10 | |
Barvy a laky | 08:10 | |
Radiová | 08:11 | |
Zamenhofova | 08:14 | |
Spalovna Malešice | 08:15 | |
Perlit | 08:16 | |
Za Horou | 08:18 | |
Kolonie | 08:19 | |
Pod Táborem | 08:21 | |
Spojovací | 08:23 | |
Balkán | 08:24 | |
K Žižkovu | 08:26 | |
Nádraží Libeň | 08:28 | |
Vysočanská | 08:30 | |
Nad Jetelkou | 08:32 | |
Prosek | 08:34 | |
Sídliště Prosek | 08:35 | |
Střížkov | 08:36 | |
Třebenická | 08:38 | |
Sídliště Ďáblice | 08:39 | |
Šimůnkova | 08:41 | |
Bojasova | 08:42 | |
Vozovna Kobylisy | 08:43 | |
Vozovna Kobylisy | 09:03 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost