trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Háje | 14:38 | |
Horčičkova | 14:39 | |
Jakobiho | 14:42 | |
Sídliště Petrovice | 14:43 | |
Janovská | 14:45 | |
Na Křečku | 14:46 | |
Nádraží Horní Měcholupy | 14:47 | |
Boloňská | 14:48 | |
Řepčická | 14:50 | |
Gercenova | 14:51 | |
Nádraží Hostivař | 14:53 | |
Sklářská | 14:54 | |
Kablo | 14:55 | |
Barvy a laky | 14:55 | |
Radiová | 14:56 | |
Zamenhofova | 14:59 | |
Spalovna Malešice | 15:00 | |
Perlit | 15:01 | |
Za Horou | 15:03 | |
Kolonie | 15:04 | |
Pod Táborem | 15:06 | |
Spojovací | 15:08 | |
Balkán | 15:09 | |
K Žižkovu | 15:11 | |
Nádraží Libeň | 15:13 | |
Vysočanská | 15:15 | |
Nad Jetelkou | 15:17 | |
Prosek | 15:19 | |
Sídliště Prosek | 15:20 | |
Střížkov | 15:21 | |
Třebenická | 15:23 | |
Sídliště Ďáblice | 15:24 | |
Šimůnkova | 15:26 | |
Bojasova | 15:27 | |
Vozovna Kobylisy | 15:28 | |
Vozovna Kobylisy | 15:58 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost