trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Háje | 09:44 | |
Horčičkova | 09:45 | |
Jakobiho | 09:48 | |
Sídliště Petrovice | 09:49 | |
Janovská | 09:51 | |
Na Křečku | 09:52 | |
Nádraží Horní Měcholupy | 09:53 | |
Boloňská | 09:54 | |
Řepčická | 09:56 | |
Gercenova | 09:57 | |
Nádraží Hostivař | 09:59 | |
Sklářská | 10:00 | |
Kablo | 10:01 | |
Barvy a laky | 10:01 | |
Radiová | 10:02 | |
Zamenhofova | 10:05 | |
Spalovna Malešice | 10:06 | |
Perlit | 10:07 | |
Za Horou | 10:09 | |
Kolonie | 10:10 | |
Pod Táborem | 10:12 | |
Spojovací | 10:14 | |
Balkán | 10:15 | |
K Žižkovu | 10:17 | |
Nádraží Libeň | 10:19 | |
Vysočanská | 10:21 | |
Nad Jetelkou | 10:23 | |
Prosek | 10:25 | |
Sídliště Prosek | 10:26 | |
Střížkov | 10:27 | |
Třebenická | 10:29 | |
Sídliště Ďáblice | 10:30 | |
Šimůnkova | 10:32 | |
Bojasova | 10:33 | |
Vozovna Kobylisy | 10:34 | |
Vozovna Kobylisy | 11:03 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost