trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Háje | 11:44 | |
Horčičkova | 11:45 | |
Jakobiho | 11:48 | |
Sídliště Petrovice | 11:49 | |
Janovská | 11:51 | |
Na Křečku | 11:52 | |
Nádraží Horní Měcholupy | 11:53 | |
Boloňská | 11:54 | |
Řepčická | 11:56 | |
Gercenova | 11:57 | |
Nádraží Hostivař | 11:59 | |
Sklářská | 12:00 | |
Kablo | 12:01 | |
Barvy a laky | 12:01 | |
Radiová | 12:02 | |
Zamenhofova | 12:05 | |
Spalovna Malešice | 12:06 | |
Perlit | 12:07 | |
Za Horou | 12:09 | |
Kolonie | 12:10 | |
Pod Táborem | 12:12 | |
Spojovací | 12:14 | |
Balkán | 12:15 | |
K Žižkovu | 12:17 | |
Nádraží Libeň | 12:19 | |
Vysočanská | 12:21 | |
Nad Jetelkou | 12:23 | |
Prosek | 12:25 | |
Sídliště Prosek | 12:26 | |
Střížkov | 12:27 | |
Třebenická | 12:29 | |
Sídliště Ďáblice | 12:30 | |
Šimůnkova | 12:32 | |
Bojasova | 12:33 | |
Vozovna Kobylisy | 12:34 | |
Vozovna Kobylisy | 13:03 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost