trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Háje | 16:08 | |
Horčičkova | 16:09 | |
Jakobiho | 16:12 | |
Sídliště Petrovice | 16:13 | |
Janovská | 16:15 | |
Na Křečku | 16:16 | |
Nádraží Horní Měcholupy | 16:17 | |
Boloňská | 16:18 | |
Řepčická | 16:20 | |
Gercenova | 16:21 | |
Nádraží Hostivař | 16:23 | |
Sklářská | 16:24 | |
Kablo | 16:25 | |
Barvy a laky | 16:25 | |
Radiová | 16:26 | |
Zamenhofova | 16:29 | |
Spalovna Malešice | 16:30 | |
Perlit | 16:31 | |
Za Horou | 16:33 | |
Kolonie | 16:34 | |
Pod Táborem | 16:36 | |
Spojovací | 16:38 | |
Balkán | 16:39 | |
K Žižkovu | 16:41 | |
Nádraží Libeň | 16:43 | |
Vysočanská | 16:45 | |
Nad Jetelkou | 16:47 | |
Prosek | 16:49 | |
Sídliště Prosek | 16:50 | |
Střížkov | 16:51 | |
Třebenická | 16:53 | |
Sídliště Ďáblice | 16:54 | |
Šimůnkova | 16:56 | |
Bojasova | 16:57 | |
Vozovna Kobylisy | 16:58 | |
Vozovna Kobylisy | 17:28 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost