trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Dejvická | 17:12 | |
Kafkova | 17:14 | |
Prašný most | 17:16 | |
Vozovna Střešovice | 17:17 | |
Na Petynce | 17:19 | |
Kajetánka | 17:21 | |
Břevnovská | 17:22 | |
Vypich | 17:25 | |
Kukulova | 17:27 | |
Šafránecká | 17:28 | |
Nemocnice Motol | 17:29 | |
Motol | 17:31 | |
Krematorium Motol | 17:32 | |
Hlušičkova | 17:33 | |
Slánská | 17:35 | |
Blatiny | 17:36 | |
Sídliště Řepy | 17:37 | |
Strojírenská | 17:39 | |
Halenkovská | 17:41 | |
Sídliště Zličín | 17:42 | |
Zličín | 17:45 | |
Obchodní centrum Zličín | 17:55 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost