trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Dejvická | 14:27 | |
Kafkova | 14:29 | |
Prašný most | 14:31 | |
Vozovna Střešovice | 14:32 | |
Na Petynce | 14:34 | |
Kajetánka | 14:36 | |
Břevnovská | 14:37 | |
Vypich | 14:40 | |
Kukulova | 14:42 | |
Šafránecká | 14:43 | |
Nemocnice Motol | 14:44 | |
Motol | 14:46 | |
Krematorium Motol | 14:47 | |
Hlušičkova | 14:48 | |
Slánská | 14:50 | |
Blatiny | 14:51 | |
Sídliště Řepy | 14:52 | |
Strojírenská | 14:54 | |
Halenkovská | 14:56 | |
Sídliště Zličín | 14:57 | |
Zličín | 15:00 | |
Obchodní centrum Zličín | 15:10 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost