trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Obchodní centrum Zličín | 06:00 | |
Zličín | 06:02 | |
Sídliště Zličín | 06:05 | |
Halenkovská | 06:06 | |
Strojírenská | 06:07 | |
Sídliště Řepy | 06:10 | |
Blatiny | 06:11 | |
Slánská | 06:12 | |
Hlušičkova | 06:14 | |
Krematorium Motol | 06:15 | |
Motol | 06:16 | |
Nemocnice Motol | 06:18 | |
Šafránecká | 06:19 | |
Vypich | 06:21 | |
Břevnovská | 06:23 | |
Kajetánka | 06:24 | |
Na Petynce | 06:26 | |
Vozovna Střešovice | 06:28 | |
Prašný most | 06:29 | |
Vítězné náměstí | 06:30 | |
Dejvická | 06:35 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost