trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Obchodní centrum Zličín | 13:19 | |
Zličín | 13:22 | |
Sídliště Zličín | 13:25 | |
Halenkovská | 13:26 | |
Strojírenská | 13:27 | |
Sídliště Řepy | 13:30 | |
Blatiny | 13:31 | |
Slánská | 13:32 | |
Hlušičkova | 13:34 | |
Krematorium Motol | 13:35 | |
Motol | 13:36 | |
Nemocnice Motol | 13:38 | |
Šafránecká | 13:39 | |
Vypich | 13:41 | |
Břevnovská | 13:44 | |
Kajetánka | 13:45 | |
Na Petynce | 13:47 | |
Vozovna Střešovice | 13:49 | |
Prašný most | 13:50 | |
Vítězné náměstí | 13:52 | |
Dejvická | 14:10 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost